Poprzedni tydzień był dobry dla organizatorów turystyki krajowej. Nie dość że rozporządzenie Rady Ministrów de facto rozmroziło turystykę zorganizowaną w Polsce to jeszcze pojawiły się długo oczekiwane wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku.

To co początkowo wydawało się powodem do zadowolenia szybko okazało się kolejnym utrapieniem. Wytyczne GIS zawierają szereg ograniczeń zarówno dla organizatorów jak i samych uczestników. Dla przykładu można podać:

 • ograniczenie wspólnych zajęć tylko do małych grup 12-14 osób, 
 • ograniczenie liczby dzieci do maksymalnie 4 osób w pokoju przy zachowaniu proporcji 1 osoba na 1 metr kwadratowy,
 • ograniczenie możliwości odwiedzania dzieci przez rodziców podczas wypoczynku
 • ograniczenie do minimum wyjścia poza teren obiektu gdzie odbywa się wypoczynek.

Żeby tego było mało, zgodnie z nowymi wytycznymi organizator MUSI przygotować:

 1. REGULAMIN, który zawiera zasady bezpieczeństwa uwzględniające stan zagrożenia epidemicznego oraz zasady higieny podczas wypoczynku, 
 2. OŚWIADCZENIA dla rodziców uczestników i kadry pedagogicznej dotyczące stanu zdrowia i braku ewentualnych kontaktów z osobami zakażonymi, 
 3. SZKOLENIE dla kadry pedagogicznej z zakresu zachowania zasad bezpieczeństwa oraz procedur postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19 zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. 

Wszystkie te dokumenty organizator powinien mieć gotowe praktycznie już teraz, albowiem zapoznanie klientów z treścią regulaminów i szkolenie kadry wymaga czasu, a do wakacji pozostało już tylko 3 tygodnie! 

Wychodząc naprzeciw pojawiającym się pytaniom, przygotowaliśmy szablony wszystkich wymaganych dokumentów. Cały pakiet zawiera profesjonalnie opracowane wzory dokumentów: 

 • REGULAMIN
 • OŚWIADCZENIA
 • SZKOLENIE

Czytelnicy  portalu Twoje Biuro Podróży, gotowy do wdrożenia pakiet dokumentów, mogą zakupić w promocyjnej cenie 49 zł netto. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa jedynie do poniedziałku 8 czerwca do godziny 21
Standardowa cena: 79 zł .

Wszystkich zainteresowanych zakupem gotowych, zgodnych ze wszystkimi wymaganiami dokumentów, zapraszamy do zakupów na stronie: https://twbp.shoplo.com/

Do wszystkich zakupów dołączamy fakturę vat.

Dlaczego warto skorzystać z oferty? 

 • Dokumenty przygotowane są przez profesjonalnego radcę prawnego, który specjalizuje się w prawie turystycznym. Decydując się na zakup pakietu, mamy pewność, że dokumenty są zgodne ze wszystkimi obowiązującymi standardami. 
 • Osoby, które zdecydują się na zakup szablonów, w pakiecie otrzymują również wsparcie online, w którym będziemy odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące zakupionych wzorów dokumentów, oraz ich implementacji. 
 • Ponieważ sytuacja prawna na rynku turystycznym jest ostatnimi czasy bardzo dynamiczna, nasza oferta zakłada również wszelkie aktualizacje dokumentów, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Decydując się na zakup pakietu dokumentów, mamy pewność dostępu do stale aktualizowanych treści bez dodatkowej opłaty (bezpłatne aktualizacje będą dokonywane do końca sezonu letniego tj. 31.08.2020) 
 • Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z TWBP, otrzymują kompleksowe wsparcie w zakresie przygotowania wymaganej dokumentacji, wraz z aktualizacjami (jeśli takie będą konieczne). Współpraca gwarantuje dostarczenie wszystkich wymaganych dokumentów, dzięki czemu nasi klienci będą mieli więcej czasu na zajęcie się innymi pilnymi obowiązkami. 

Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań w komentarzach pod artykułem, lub kontaktując się bezpośrednio pod adresem mailowym: kontakt@twbp.pl